Virtuālais serveris

Pakalpojums “Virtuālais serveris”. Dublēts divos ģeogrāfiski neatkarīgos datu centros. Īstenots uz NetApp platformas, kas atbalsta zibatmiņu un klasterizāciju, lai paaugstinātu IT resursu efektivitāti un elastīgumu, uz serveru fabrikas no HP Blade serveriem un komutācijas sistēmas, kas sastāv no Cisco Nexus komutatoriem.

NetApp® datu uzglabāšanas platformām piemīt rekorda cienīgi raksturojumi: veiktspējas paaugstinājums par 80%, diska apjoma palielinājums par 100%, operāciju nepārtrauktība un nozarē augstākā datu uzglabāšanas sistēmu efektivitāte. Tas nozīmē, ka Jums nebūs jāizvēlas starp veiktspēju un cenu.

Datu aizsardzība ES teritorijā

Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR), un uzņēmumiem ir arvien svarīgāk aizsargāt un pārvaldīt biznesa kritiskos datus. Lai to nodrošinātu, Telenet savos risinājumos izmanto un piedāvā Datu aizsardzības rīkus

Hibrīdmākonis

Hibrīdmākonis ir bieži izmantojams IT infrastruktūras ekspluatācijas modelis. Viena IT infrastruktūras daļa tiek izvietota pasūtītāja pašu birojā / ārējā datu apstrādes centrā, bet otrā daļa tiek lietota no Telenet korporatīvā mākoņa.

Ar hibrīdmākoņiem organizācijas spēj labāk kontrolēt savus konfidenciālos datus – glabāt konfidenciālos datus privātā mākonī vai lokālā datu apstrādes centrā un vienlaicīgi izmantot regulējamā publiskā mākoņa drošos skaitļošanas resursus.

Datu migrācija

Taupiet dīkstāves laiku, izmantojot uzticamu un drošu datu migrāciju no jūsu IT risinājuma uz Telenet datu centru IT sistēmām.

Datu rezerves kopēšana un atjaunošana avārijas gadījumā (DraaS)

Telenet eksperts palīdzes ar optimālo risinājumu, izmantojot drošus un pārbaudītus EMC Avamar un citus risinājumus. Ar mūsu palīdzību klientiem ir izdevies nodrošināt sev stabilu un prognozējamu biznesu.

Profesionāls tehniskais atbalsts 24/7

Jums ir pieejama augsta līmeņa apkalpošana un serviss, paaugstinot SLA (service-level agreement) un samazinot RTO (recovery time objective), iespēja piesaistīt augsta līmeņa ekspertus nepārtraukta pakalpojuma uzturēšanai 24/7.

TV

Atbilstoši Jūsu biznesa vajadzībam. Uzbūvēsim Jūsu biznesam svarīgu instrumentu, kas apmierinās Jūsu klientu vajadzības. Telenet ne tikai izveidos, bet arī izbūvēs nepieciešamo infrastruktūru pakalpojuma nodrošināšanai atbilstoši visaugstākajiem standartiem.

Internets un datu pārraide, optiskās infrastruktūras noma

Internets biznesam

Pašlaik Telenet ir viens no lielākajiem Interneta piegādātājiem Baltijas reģionā, 180 Gbit/s, kā rezultātā varam nodrošināt saviem klientiem stabilu savienojumu ar zemu aizturi un stabilām rezervēšanas (SLA) iespējām. Optiskā infrastruktūra nodrošinās lieliskus un drošus darba apstākļus.

L2

Izmantojot L2 savienojumu tehnoloģiju, Jums ir iespēja veidot drošu un īpaši
Jūsu pakalpojumiem veidotu infrastruktūru, kā Latvijā, tā arī Eiropā, izmantojot mūsu privāto un partneru infrastruktūru.

VPN

Drošs, ĪPAŠI JUMS veidots privātais tīkls Internetā ar augsta līmeņa aizsardzību no ārējiem apdraudējumiem.

Aizsardzība pret DDoS uzbrukumiem

Nodrošināsim Jūsu biznesa nepārtrauktību ar speciāli pēc pieredzes piemeklētu Jūsu biznesa specifikai atbilstošu aizsardzību pret DDoS (Distributed Denial of Service). DDoS izmanto liela apjoma datu plūsmu, kas var apdraudēt Jūsu risinājumu.

Zvanu centrs

Atbilstoši Jūsu biznesa vajadzībam. Uzbūvēsim Jūsu biznesam svarīgu instrumentu, kas apmierinās Jūsu klientu vajadzības. Telenet ne tikai izveidos, bet arī izbūvēs nepieciešamo infrastruktūru pakalpojuma nodrošināšanai atbilstoši visaugstākajiem standartiem.

Saņemt konsultāciju